Články a novinky

Co nám dal QIN TAM 2017?

Co nám dal QIN TAM 2017?

Záčátkem července jsem uspořádali tradiční zážitkový pobyt zaměřený na osobní rozvoj. Celý týden byl plný různých meditací, návodů jak se starat o své tělo i mysl, her a osobních zkoušek. Jsme moc vděční za to, jaká parta lidí se sešla a jak jsme si...

OM Healing

OM Healing

OM Healing je starodávná velmi silná, léčivá skupinová transformační technika pocházející z Himalájí, která využívá vibrace zvuku mantry OM. Zpíváním OM ve skupině se léčebná síla ještě více znásobí. Harmonizuje a léčí tak všechny účastníky, kteří se podílejí na zpěvu. V průběhu zpěvu se uvolňují různé pocity, myšlenky, negativní energie jako strach, napětí a deprese.

Léčba těla i ducha pomocí 5-ti elementů

Léčba těla i ducha pomocí 5-ti elementů

Vytvořili jsme pro Vás úplně nový koncept, který je zaměřen na každé období v roce. V tomto a příštím roce jsme pro Vás připravili ucelených 6 prodloužených víkendů, které navazují na sebe a pomáhají k nalezení vlastní cesty, pochopení sám sebe a léčí nejen tělo, ale hlavně ducha. Vše je koncipováno dle přírody přirozenou cestou a držíme se myšlenky 5 elementů, které se prolínají celým tématem těchto víkendů.

2017: Rok Ohnivého kohouta

2017: Rok Ohnivého kohouta

Pokorně nalezněte v sobě skrytý dar. Tento rok se nám přemění ohnivá Opice v jinového, ohnivého Kohouta. Kohout se přesně narodí 28.1.2017 a oproti jangové, ohnivé opici, bude rok 2017 jemnějším zpestřením ohně. Energie aktivity neposedné, nevyzpytatelné ohnivé opice bude přetrvávat i v tomto roce pestrobarevného Kohouta, ale vše bude probíhat jemnější formou. Pozor však na přílišnou důvěřivost, pýchu a přeceňování vlastní osobnosti.

2016: Rok Ohnivé opice

2016: Rok Ohnivé opice

Podle čísnkého kalendáře rok 2016 začně 8. února a rok Dřevěné kozy nahradí Rok Ohnivé opice. Hlavní postoj ohnivé Opice v roce 2016 je „Dvakrát měř, jednou řež“. V roce 2016 budou mít úspěch lidé, kteří pracují mentálně či intelektuálně. Opice je sama o sobě celkem nevyzpytatelná, mnoho lidí z ní má velký respekt, dokonce až nedůvěru. Ovšem opice je velmi rozumné a moudré zvíře, proto přistupujme k tomuto roku tak, jak vnímáme samotnou opici. Opice je rychlá, nedůvěřivá, velmi opatrná, seriózní a vychytralá.