Články a novinky

OM Healing

OM Healing

OM Healing je starodávná velmi silná, léčivá skupinová transformační technika pocházející z Himalájí, která využívá vibrace zvuku mantry OM. Zpíváním OM ve skupině se léčebná síla ještě více znásobí. Harmonizuje a léčí tak všechny účastníky, kteří se podílejí na zpěvu. V průběhu zpěvu se uvolňují různé pocity, myšlenky, negativní energie jako strach, napětí a deprese.

Léčba těla i ducha pomocí 5-ti elementů

Léčba těla i ducha pomocí 5-ti elementů

Vytvořili jsme pro Vás úplně nový koncept, který je zaměřen na každé období v roce. V tomto a příštím roce jsme pro Vás připravili ucelených 6 prodloužených víkendů, které navazují na sebe a pomáhají k nalezení vlastní cesty, pochopení sám sebe a léčí nejen tělo, ale hlavně ducha. Vše je koncipováno dle přírody přirozenou cestou a držíme se myšlenky 5 elementů, které se prolínají celým tématem těchto víkendů.

2017: Rok Ohnivého kohouta

2017: Rok Ohnivého kohouta

Pokorně nalezněte v sobě skrytý dar. Tento rok se nám přemění ohnivá Opice v jinového, ohnivého Kohouta. Kohout se přesně narodí 28.1.2017 a oproti jangové, ohnivé opici, bude rok 2017 jemnějším zpestřením ohně. Energie aktivity neposedné, nevyzpytatelné ohnivé opice bude přetrvávat i v tomto roce pestrobarevného Kohouta, ale vše bude probíhat jemnější formou. Pozor však na přílišnou důvěřivost, pýchu a přeceňování vlastní osobnosti.

2016: Rok Ohnivé opice

2016: Rok Ohnivé opice

Podle čísnkého kalendáře rok 2016 začně 8. února a rok Dřevěné kozy nahradí Rok Ohnivé opice. Hlavní postoj ohnivé Opice v roce 2016 je „Dvakrát měř, jednou řež“. V roce 2016 budou mít úspěch lidé, kteří pracují mentálně či intelektuálně. Opice je sama o sobě celkem nevyzpytatelná, mnoho lidí z ní má velký respekt, dokonce až nedůvěru. Ovšem opice je velmi rozumné a moudré zvíře, proto přistupujme k tomuto roku tak, jak vnímáme samotnou opici. Opice je rychlá, nedůvěřivá, velmi opatrná, seriózní a vychytralá.