Konzultace je zaměřená na efektivní využívání času. Zpočátku se budeme bavit o tom, jakým způsobem se svým časem pracujete, co Vás v této oblasti trápí a v čem byste se chtěli posunout / co byste chtěli změnit. Dále se budeme věnovat Vaší motivaci a vůli ke změně (naťukneme i trochu teorie, jak náš mozek funguje, co a jakým způsobem můžeme ovlivnit). Poté se budeme bavit o konkrétních technikách plánování, co by Vám mohlo vyhovovat, co by bylo dobré změnit a jak toho můžete docílit.

Nejběžnější témata, která řešíme:

• Chaos, nesystematičnost
• Příliš mnoho cílů
• Příliš mnoho priorit (rozhodovací paralýza)
• Prokrastinace (chorobné odkládání)
• Příliš pracujete a neumíte si udělat čas na sebe nebo na rodinu
• Stres, příliš mnoho úkolů a termínů najedou
• Časté střídání období spokojenosti a nespokojenosti

Ideální je, když při domlouvání termínu po uhrazení konzultace nám sdělíte, co Vás nejvíce trápí a jakým směrem byste chtěli konzultaci směřovat. Pokud nemáte konkrétní představu co řešit, ale cítíte, že byste se v oblasti plánování a efektivního využívání času chtěli pousnout, i pro Vás je konzultace vhodná. Je postavena individuálně, aby byla pro Vás co nejpřínosnější.

Termín konzultace je dle dohody ve výše uvedený den a čas. Termín je třeba domluvit nejpozději do 3 měsíců od objednávky konzultace.

Termín: pracovní den (10-17 hodin)

Délka konzultace: 90 minut

Cena konzultace: 1.250,-,-

Místo: Pardubice, Kutná Hora, Kolín nebo Praha. Ostatní místa dle domluvy předem.

Petra Dusová

Informace o školiteli

Jsem člověk, který nesnáší stereotyp, miluje výzvy a říká se o mně, že jsem detailista. Díky těmto vlastnostem jsem si uvědomila svůj smysl pro tvořivost a kreativitu. Našla jsem se v rozvíjení společností a projektů, v jejichž vizích vidím smysl. Momentálně nejvíce času věnuji do rozvoje své společnosti Efektivní cesta, která se zabývá tvorbou webových stránek a marketingu.

Baví mě rozvíjet nejenom sebe, ale také předávat zkušenosti a myšlenky dál. Věřím, že jsme strůjci svého života a že jakákoliv změna je možná. Své zkušenosti v oblasti plánování, efektivity a osobního rozvoje vkládám do svých školení a konzultací, aby otevřely nové cesty dalším lidem.

Objednávkový formulář

Vyplněním a odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Informace k zásadám zpracování osobních údajů naleznete zde.

Abych se mohla na konzultaci dopředu připravit z hlediska typologie Vaší osobnosti, do poznámky prosím uveďte své datum a přesný čas narození a místo narození (pokud všechny údaje víte a chcete je poskytnout).

Souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami (Všeobecné obchodní podmínky)

 

Po odeslání objednávkového formuláře objednávku zpracujeme a zašleme Vám k uhrazení fakturu na danou konzultaci. Po uhrazení faktury Vás budeme kontaktovat s domluvením vhodného termínu konzultace.