Vytvořili jsme pro Vás úplně nový koncept, který je zaměřen na každé období v roce. V tomto a příštím roce jsme pro Vás připravili ucelených 6 prodloužených víkendů, které navazují na sebe a pomáhají k nalezení vlastní cesty, pochopení sám sebe a léčí nejen tělo, ale hlavně ducha. Vše je koncipováno dle přírody přirozenou cestou a držíme se myšlenky 5 elementů, které se prolínají celým tématem těchto víkendů.

V Budeme se zaměřovat na psychosomatiku, což vyplívá z komunikace našeho těla – jak správně pochopit příčinu jakéhokoliv problému, proč se nám v životě něco událo a proč se nám to možná promítlo i na zdravotní stránce. Cílem je pochopit, co se nám tělo či daný problém snaží sdělit a k čemu nás vede, zda jenom k nějakému pochopení nebo dokonce k nějaké konkrétní změně. Můžeme tedy předcházet jakýmkoliv problémům nebo dokonce zdravotním komplikacím tím, že se naučíme rozumět svým potřebám, budeme rozumět signálům toho, co se nám v životě děje nebo dokonce rozklíčujeme, proč jsme nemocní nebo se necítíme zrovna dobře.

Celý koncept je rozdělen na 6 víkendů, kdy jeden víkend proběhne tento rok v listopadu a ostatní budou v průběhu roku 2017, dle navazujícího období. Je to z toho důvodu, že vše vychází z nás a pokud porozumíme sobě a svému tělu, jsme schopni změnit cokoliv! Tak jak se mění období v roce, tak se měníme i my a máme v průběhu roku různé potřeby, které vycházejí dle aktuálního ročního období.

Každému období patří 1 z pěti elementů a taktéž máme v našem těle 6 párových orgánů, které ovlivňují nejen náš zdravotní stav, ale také náladu a emoce a vše, co se nám děje, proto je celý koncept navržen na 6 prodloužených víkendů. Jedině tak změníme celek, nás. V jednoduchosti řečeno, v jakém stavu se nachází naše orgány, tak podle toho se cítíme. Pokud je někdo vzteklý a nepříjemný, tak s největší pravděpodobností má problémy s játry nebo žlučníkem a vnitřně je nazlobený sám na sebe. Pokud zjistíme, co způsobuje tento stav a ještě budeme tyto orgány správně posilovat ve správném období a denním čase (změnou stravy, cvičením, změnou myšlení, léčbou přírodními alternativními doplňky…ajn), tak je velký předpoklad, že se z tohoto člověka stane příjemná bytost pro sebe i okolí.

Více informací o semináři nalezente již brzy v sekci školení.