Konzultace je vhodná pro ty, kteří trpí fóbií, strachem nebo negativními emocemi, které je omezují v užívání si života. Pokud Vás trápí jakýkoliv problém (osobní či pracovní), nedaří se Vám nebo máte pocit, že se nemůžete hnout z místa, tak právě pro Vás je určena tato konzultace. Je to také pro Vás, kteří si neustále kladete otázku PROČ a nerozeznáte příčinu svého problému. Po odblokování se zbavíte příčiny svého problému, který je buď na vědomé nebo nevědomé úrovni.

Termín konzultace je dle dohody ve výše uvedený den a čas. Termín je třeba domluvit nejpozději do 3 měsíců od objednávky konzultace. Po objednání konzultace a zaplacení faktury budete kontaktování s domluvením termínu a času a dále Vás požádáme o času, datumu a místa Vašeho narození, abychom si pro Vás mohli připravit všechny materiály.

Termín: pondělí až středa (9-16 hodin)

Délka konzultace: 90 minut

Cena konzultace: 1.500,-

Místo: Kanceláře Sshanti, Masarykovo nám. 1544, Pardubice

Eva Šumberová

Informace o školiteli

Již v mládí jsem začala hledat odpověi na otázky: „proč jsou lidé ve svém životě většinou nespokojeni a nenaplněni radostí ze života, proč se lidem stávají nepříjemné situace a navíc se i opakují? Začala jsem proto studovat různé knihy, navštěvovat mnoho kurzů (secreat, reiki, ajurvédu, numerologii, astrologii, masáže, umění výkladu karet, fytoterapii ajn.) a rozhodla jsem se cestovat do exotiky za učiteli, šamany v Peru, Bali, Srí Lance, abych našla odpovědi na mé otázky.

Mnoho jsem si za svůj život uvědomila, neustále si uvědomuji a posouvám a díky mým společnostem Sshanti a Sshanti Heal, mohu tyto věci předávat dál formou konzultací a školení. Život je cesta a je jen na nás, jaká bude a jak jsme schopni si ji dovolit užít.

Objednávkový formulář

Vyplněním a odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Informace k zásadám zpracování osobních údajů naleznete zde.

Abych se mohla na konzultaci dopředu připravit, do poznámky prosím uveďte své datum a přesný čas narození a místo narození.

Souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami (Všeobecné obchodní podmínky)

 

Po odeslání objednávkového formuláře objednávku zpracujeme a zašleme Vám k uhrazení fakturu na danou konzultaci. Po uhrazení faktury Vás budeme kontaktovat s domluvením vhodného termínu konzultace.