Pokud se chcete dozvědět informace, jak přirozeně porodit, aby porod mohl být i příjemnou částí Vašeho života, na který budete rádi vzpomínat a nebude problémem, který ve Vás zanechá negativní prožitky. Dále pro ty, kteří chtějí být informováni, jak správně postupovat ve fázi přípravy otěhotnění, v samotném těhotenství , porodu a v šestinedělí. Také Vám řekneme informace, které dosti výrazně zkvalitní život i vztah miminka a maminky při porodu v nemocničním zařízení, o kterých se většinou bohužel ani neví. Vše pochází z vlastních zkušeností. J

Dozvíte se praktické rady

  • doporučená strava pro budoucí maminku
  • čím je ovlivňován vývoj plodu v průběhu těhotenství
  • využití homeopatik od těhotenství až po šestinedělí
  • lokace presurních bodů, které mohou pomoci ve 3. fázích porodu
  • možnosti domácího, lotosového porodu – příprava, postup
  • příprava porodního plánu (důležité činnosti v průběhu porodu)
  • přírodní a alternativní výživa při problematice v těhotenství (zácpa, hemeroidy…)
  • co ovlivňuje dítě v prvním roce života ajn.

Termín konzultace je dle dohody v níže uvedený den a čas. Termín je třeba domluvit nejpozději do 3 měsíců od objednávky konzultace. Po objednání konzultace a zaplacení faktury budete kontaktováni s domluvením termínu a času a dále Vás požádáme o času, datum a místo Vašeho narození, abychom si pro Vás mohli připravit všechny materiály.

Termín: úterý až čtvrtek (9-16 hodin)

Délka konzultace: 60 minut

Cena konzultace: 1.250,-

Místo: Kanceláře Sshanti, Masarykovo nám. 1544, Pardubice

Eva Šumberová

Informace o školiteli

Již v mládí jsem začala hledat odpověi na otázky: „proč jsou lidé ve svém životě většinou nespokojeni a nenaplněni radostí ze života, proč se lidem stávají nepříjemné situace a navíc se i opakují? Začala jsem proto studovat různé knihy, navštěvovat mnoho kurzů (secreat, reiki, ajurvédu, numerologii, astrologii, masáže, umění výkladu karet, fytoterapii ajn.) a rozhodla jsem se cestovat do exotiky za učiteli, šamany v Peru, Bali, Srí Lance, abych našla odpovědi na mé otázky.

Mnoho jsem si za svůj život uvědomila, neustále si uvědomuji a posouvám a díky mým společnostem Sshanti a Sshanti Heal, mohu tyto věci předávat dál formou konzultací a školení. Život je cesta a je jen na nás, jaká bude a jak jsme schopni si ji dovolit užít.

Objednávkový formulář

Vyplněním a odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Informace k zásadám zpracování osobních údajů naleznete zde.

Souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami (Všeobecné obchodní podmínky)

 

Po odeslání objednávkového formuláře objednávku zpracujeme a zašleme Vám k uhrazení fakturu na danou konzultaci. Po uhrazení faktury Vás budeme kontaktovat s domluvením vhodného termínu konzultace.