Qin Tam – návrat Qi (životní energie) technikou aktivní meditace. Pro rok 2018 je zaměřen na téma: HARMONIE v nás a okolo nás.

Všeobecně rok 2018 je rokem rovnováhy, spravedlnosti a vyvažování, proto se letošní Qin Tam zaměříme na vyrovnání a narovnání našeho vnitřního i vnějšího světa. Letošní rok bychom měli být více uvolnění, abychom se naučili vnímat jemné signály našeho těla a situace okolo nás. Letos tedy Qin Tam bude více „pohodovější“ a budeme praktikovat různé metody cvičení a meditace, abychom se opět nacítili více na sebe a přírodu a slyšeli výzvy, které nás probouzejí k dalšímu rozvoji. Nově jsme zařadili do tohoto týdenního pobytu skupinovou akupresuru a masáže, které nám pomohou v uvolnění celého těla a mysli.

Qin Tam je aktivně relaxační pobyt, kde se budeme různými metodami věnovat osobnímu rozvoji. Je určen pro všechny, kteří chtějí pochopit sami sebe, posunout se směrem, který je aktuálně vhodný, naučit se správně rozhodovat, najít směr a smysl svého života, naučit se nové techniky, které pomohou v rozvoji osobnosti, vyřešit si svoje vnitřní otázky, rozpory, problémy a zlepšit si zdravotní stav.
Tento kurz bude veden aktivní formou, náplní nebude jen relaxace a meditace, ale tento kurz je plný pohybu, akce, cvičení a proaktivních metod, které Vám pomohou pochopit sebe samotné a v mnohém Vám zodpoví i na Vaše otázky. Qin Tam je určen pro ženy a muže všech věkových kategorií. Není potřeba mít přílišnou fyzickou kondici. Ovšem vyžaduje se od všech potenciálních účastníků tohoto kurzu pozitivní přístup k životu a ochota pracovat na sobě samém. Na kurzu budeme pracovat skupinově, ale i individuálně. Na začátku kurzu bude každému jednotlivci proveden aktuální rozbor celé osobnosti, kde objevíme aktuálně důležité životní směry, činnosti, práci, vztahy, a také odhalíme silné a slabé stránky, na kterých je potřeba pracovat. Součástí kurzu bude i večerní OM Healing a další krásná překvapení…

Kurz je cíleně zaměřen na:
– očistu celého organismu, očistné rituály
– zharmonizování těla, ducha a mysli
– techniky a informace, jak si udržet fyzické i psychické zdraví
– zjištění a odstranění příčin životních komplikací a zdravotních problémů
– pochopení a odstranění bloků, strachů
– správnou a efektivní komunikaci s okolím

Na kurzu se také například naučíte:
– základní reflexní body, kterými se uvolňuje zablokovaná energie
– skupinové harmonizační masáže a reflexní body orgánů na celém těle
– rozbor vlastní osoby dle čínského horoskopu
– aktuální diagnostiku z vlastní malby mandal
– informace o fytoterapii + sběr bylin v místě pobytu a jejich využití
– sestavu cviků pro harmonizaci těla a ducha
– aplikaci očistných svící + rozbor
– relaxačně meditační techniky + očistné techniky
– základy PSYCHOSOMATIKY
(každá nemoc a problém vychází z psychického stavu, ovšem musíme se naučit, co nám každá nemoc a problém chce sdělit, nebo na co nás chce v životě upozornit, abychom mohli změnit náš postoj a styl života) – naučíte se řeč některých nemocí, dle konkrétních požadavků účastníků kurzu
-základní cviky z Qi –Kungu a Hatha jógy a cvičební sestavu Pozdrav Slunce a mnohé další.

Cena: 10.490,-

Termín konání: 7.7.2018 od 17:00 – 13.7.2018 10:00

Místo konání: nádherná chalupa v malebném prostředí Orlických hor. Doporučujeme přijet autobusem bez auta. Místo setkání bude upřesněno týden před kurzem na Váš e-mail.

Strava: zajištěná v místě pobytu, bude se vařit dle osobně navrženého jídelníčku zdravé stravy. Strava je vegetariánská a pro všechny účastníky, kteří chtějí dosáhnout hlubšího a intenzivnějšího výsledku na kurzu, doporučujeme již 3 dny před kurzem nejíst maso a sladké.

S sebou budete potřebovat: teplé oblečení, oblečení do přírody, spací pytel, čelovku, karimatku, ručník, plavky, hygienické potřeby, repelent, psací potřeby, pastelky, peníze pokud budete chtít absolvovat léčebné kůry nebo si koupit přírodní produkty, které používáme k alternativnímu léčení, knihy a jiné… Nezapomeňte si přibalit dostatek dobré nálady.

Podmínkou objednání školení je zaslaní na e-mail info@sshanti.cz Vaší aktuální fotografie, na níž Vám je vidět do očí a vyplnit v objednávce do pole POZNÁMKA příslušné otázky nebo je zaslat s fotografií na e-mail: 

Proč se chcete účastnit kurzu Qin Tam?
Kratký popis sebe a své životní filozofie?
Informace o zdravotním stavu, případně léky které uživáte.
Informace o případných blocích a fobiích.
Datum a čas narození.
Místo narození.

Eva Šumberová

Informace o školiteli

Již v mládí jsem začala hledat odpověi na otázky: „proč jsou lidé ve svém životě většinou nespokojeni a nenaplněni radostí ze života, proč se lidem stávají nepříjemné situace a navíc se i opakují? Začala jsem proto studovat různé knihy, navštěvovat mnoho kurzů (secreat, reiki, ajurvédu, numerologii, astrologii, masáže, umění výkladu karet, fytoterapii ajn.) a rozhodla jsem se cestovat do exotiky za učiteli, šamany v Peru, Bali, Srí Lance, abych našla odpovědi na mé otázky.

Mnoho jsem si za svůj život uvědomila, neustále si uvědomuji a posouvám a díky mým společnostem Sshanti a Sshanti Heal, mohu tyto věci předávat dál formou konzultací a školení. Život je cesta a je jen na nás, jaká bude a jak jsme schopni si ji dovolit užít.

Objednávkový formulář

Vyplněním a odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Informace k zásadám zpracování osobních údajů naleznete zde.

Souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami (Všeobecné obchodní podmínky)

 

Po odeslání objednávkového formuláře objednávku zpracujeme a zašleme Vám k uhrazení fakturu na vybrané školení. Fakturu doporučujeme uhradit co nejdříve, protože jen tak budete mít rezervované své místo na školení. V případě zrušení školení z důvodů nenaplnění kapacity Vám peníze do 14 dní zašleme zpět.