Qin Tam 2019návrat Qi (životní energie) technikou aktivní meditace

Qin Tam je aktivně relaxační pobyt, kde se budeme různými metodami věnovat osobnímu rozvoji. Je určen pro všechny, kteří chtějí pochopit sami sebe, posunout se směrem, který je aktuálně vhodný, naučit se správně rozhodovat, najít směr a smysl svého života, naučit se nové techniky, které pomohou v rozvoji osobnosti, vyřešit si svoje vnitřní otázky, rozpory, problémy a zlepšit si zdravotní stav.

Tento kurz bude veden aktivní formou, náplní nebude jen relaxace a meditace, ale tento kurz je plný pohybu, akce, cvičení a proaktivních metod, které Vám pomohou pochopit sebe samotné a v mnohém Vám zodpoví i na Vaše otázky. Qin Tam je určen pro ženy a muže všech věkových kategorií. Není potřeba mít přílišnou fyzickou kondici. Ovšem vyžaduje se od všech potenciálních účastníků tohoto kurzu pozitivní přístup k životu a ochota pracovat na sobě samém.

Zaměříme se na to, abychom se naučili vnímat jemné signály našeho těla a situace okolo nás. Budeme praktikovat různé metody cvičení a meditace, abychom se opět nacítili více na sebe a přírodu a slyšeli výzvy, které nás probouzejí k dalšímu rozvoji. Budeme pracovat skupinově, ale i individuálně.

Na začátku kurzu bude každému jednotlivci proveden aktuální rozbor celé osobnosti, kde objevíme aktuálně důležité životní směry, činnosti, práci, vztahy, a také odhalíme silné a slabé stránky, na kterých je potřeba pracovat. Součástí kurzu bude večerní saunový rituál, OM Healing, šamanské očistné rituály, a další krásná překvapení…

Kurz je cíleně zaměřen na:

– diagnostiku zdravotního stavu a odhalení slabých míst na těle s řešením jak slabé místa posílit

– pochopení aktuálního období, co se od nás aktuálně vyžaduje z pohledu těla i ducha

– očistu celého organismu, očistné šamanské i další rituály

– zharmonizování těla, ducha a mysli

– techniky a informace, jak si udržet fyzické i psychické zdraví

– pochopení sama sebe a svojí životní cesty

– zjištění a odstranění příčin životních komplikací a zdravotních problémů

– pochopení a odstranění bloků, strachů

– stravovací návyky a pochopení cykličnosti jednotlivých období vzhledem k vhodné stravě

– správnou a efektivní komunikaci s okolím

 

Na kurzu se také například naučíte:

– základní reflexní body, kterými se uvolňuje zablokovaná energie

– akupresuru a masáže, které nám pomohou v uvolnění celého těla a mysli

– skupinové harmonizační masáže a reflexní body orgánů na celém těle

– umění správného dýchání, práci s energií

– základy čínské medicíny (vliv párových orgánů na náš život)

– práci s pěti elementy (dřevo, oheň, země, kov, voda)

– rozbor vlastní osoby dle čínského horoskopu

– aktuální diagnostiku z vlastní malby mandal

– informace o fytoterapii + sběr bylin v místě pobytu a jejich využití

– sestavu cviků pro harmonizaci těla a ducha

– aplikaci očistných svící + rozbor

– dovednost spinování (navibrování) vody

– pochopení a vychutnání přítomného okamžiku

– relaxačně meditační techniky + očistné techniky

-základní cviky z Qi –Kungu a Hatha jógy a cvičební sestavu Pozdrav Slunce a mnohé další.

– základy PSYCHOSOMATIKY

(každá nemoc a problém vychází z psychického stavu, ovšem musíme se naučit, co nám každá nemoc a problém chce sdělit, nebo na co nás chce v životě upozornit, abychom mohli změnit náš postoj a styl života) – naučíte se řeč některých nemocí, dle konkrétních požadavků účastníků kurzu

Místo konání: nádherná chalupa v malebném prostředí Orlických hor. Místo setkání bude upřesněno týden před kurzem na Váš e-mail.

Strava: zajištěná v místě pobytu, bude se vařit dle osobně navrženého jídelníčku zdravé stravy. Strava je vegetariánská a pro všechny účastníky, kteří chtějí dosáhnout hlubšího a intenzivnějšího výsledku na kurzu, doporučujeme již 3 dny před kurzem nejíst maso a sladké a nepít alkohol.

S sebou budete potřebovat: teplé oblečení, oblečení do přírody, náhradní obuv, pantofle, spací pytel, čelovku, karimatku, ručník, plavky, prostěradlo do sauny, hygienické potřeby, repelent, psací potřeby, pastelky, batoh, meditační podsedák (pokud máte), peníze, pokud budete chtít absolvovat léčebné kůry nebo si koupit přírodní produkty, které používáme k alternativnímu léčení, knihy a jiné… Nezapomeňte si přibalit dostatek dobré nálady.

Termín: začátek je 13.8. v 10:30 na místě, které Vám zašleme emailem, týden před konáním akce (dopporučejeme krosny, nikoliv kufry). Odjezd: 18.8. v 10:00 po snídani.

Cena: 10.333,-

Podmínkou objednání školení je zaslaní na e-mail info@sshanti.cz Vaší aktuální fotografie, na níž Vám je vidět do očí a vyplnit v objednávce příslušné otázky: 

Proč se chcete účastnit kurzu Qin Tam?
Kratký popis sebe a své životní filozofie?
Informace o zdravotním stavu, případně léky které užíváte.
Informace o případných blocích a fobiích.
Datum a přesný čas narození (pokud nevíte, dá se  většinou zjistit v porodnici).
Místo narození.

Eva Šumberová

Informace o školiteli

Již v mládí jsem začala hledat odpověi na otázky: „proč jsou lidé ve svém životě většinou nespokojeni a nenaplněni radostí ze života, proč se lidem stávají nepříjemné situace a navíc se i opakují? Začala jsem proto studovat různé knihy, navštěvovat mnoho kurzů (secreat, reiki, ajurvédu, numerologii, astrologii, masáže, umění výkladu karet, fytoterapii ajn.) a rozhodla jsem se cestovat do exotiky za učiteli, šamany v Peru, Bali, Srí Lance, abych našla odpovědi na mé otázky.

Mnoho jsem si za svůj život uvědomila, neustále si uvědomuji a posouvám a díky mým společnostem Sshanti a Sshanti Heal, mohu tyto věci předávat dál formou konzultací a školení. Život je cesta a je jen na nás, jaká bude a jak jsme schopni si ji dovolit užít.

Objednávkový formulář

Vyplněním a odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Informace k zásadám zpracování osobních údajů naleznete zde.

Souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami (Všeobecné obchodní podmínky)

 

Po odeslání objednávkového formuláře objednávku zpracujeme a zašleme Vám k uhrazení fakturu na vybrané školení. Fakturu doporučujeme uhradit co nejdříve, protože jen tak budete mít rezervované své místo na školení. V případě zrušení školení z důvodů nenaplnění kapacity Vám peníze do 14 dní zašleme zpět.