Cena: 960,-

Termín konání: 21.3.2019 16:00 – 20:00

Zveme Vás na školení našich vlastnoručně vyráběných kmenových a ušních svící. Na školení se je naučíte používat a pracovat s nimi tak, aby Vám co nejvíce pomohly. Školení je pojato jako workshop s názornými ukázkami. Součástí ceny za školení jsou skripta, drobné občerstvení a jedna kmenová svíce.

Pro očistu svého organismu nebo odstranění určitého zdravotního problému Vám v tomto mohou pomoci očistné svíce. Princip tělových svící je založen na komínovém efektu, který znali již staří Slované a Keltové. Používali stočenou hořící kůru pro léčení, která pomáhala vytahovat záněty z těla a zmírňovala většinu bolestí. 

Naše babičky zase používaly stočené noviny do kornoutku. Tento jednoduchý lidový prostředek lze bezpečně a účelně používat při různých obtížích. Jsou vyráběny ručně z proužku čisté bavlny, čistého včelího vosku, kurkumy a anděliky lékařské. Právě včelí vosk má schopnost zmírnit zánět, jeho složení prodlužuje čas hoření a zvyšuje účinnost svíce. Také kurkuma má protizánětlivé účinky. Andělika lékařská příznivě ovlivňuje centrální nervovou soustavu, zklidňuje, tlumí menstruační bolesti, působí při celkové únavě i oslabení organismu, zklidňuje při střevních a žaludečních neurózách.

Očistné svíce se používají jako účinná metoda přírodní léčby.Pro koho je určen tento seminář:

  • pro běžné lidi, kteří si chtějí očistit organismus nebo si pomoci zbavit se zdravotního problému
  • kdo se chce naučit správnou aplikaci svíce
  • kdo chce znát všechny druhy svící s jejich konkrétním zaměřením
  • pro lidi, kteří chtějí umět rozpoznat původ problému z analýzy strusky
  • pro maséry a jiné terapeuty, kterým ukážeme, jak tento druh očisty mohou zahrnout do svojí praxe
  • pro ty, kteří chtějí znát správnou lokalizaci místa, kam je vhodné umístit svíci při konkrétním zdravotním problému
  • pro ty, co chtějí znát na těle základní reflexní body, kde můžeme zvýšit účinek svící
  • pro všechny, aby znali celistvé informace o očistných svících a věděli, kdy a kde nejsou doporučeny svíce používat

Místo konání: Pardubice, bude upřesněno před konáním školení dle počtu účastníků.

 

Eva Šumberová

Informace o školiteli

Již v mládí jsem začala hledat odpověi na otázky: „proč jsou lidé ve svém životě většinou nespokojeni a nenaplněni radostí ze života, proč se lidem stávají nepříjemné situace a navíc se i opakují? Začala jsem proto studovat různé knihy, navštěvovat mnoho kurzů (secreat, reiki, ajurvédu, numerologii, astrologii, masáže, umění výkladu karet, fytoterapii ajn.) a rozhodla jsem se cestovat do exotiky za učiteli, šamany v Peru, Bali, Srí Lance, abych našla odpovědi na mé otázky.

Mnoho jsem si za svůj život uvědomila, neustále si uvědomuji a posouvám a díky mým společnostem Sshanti a Sshanti Heal, mohu tyto věci předávat dál formou konzultací a školení. Život je cesta a je jen na nás, jaká bude a jak jsme schopni si ji dovolit užít.

Objednávkový formulář

Vyplněním a odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami.

Souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami (Všeobecné obchodní podmínky)

Po odeslání objednávkového formuláře objednávku zpracujeme a zašleme Vám k uhrazení fakturu na vybrané školení. Fakturu doporučujeme uhradit co nejdříve, protože jen tak budete mít rezervované své místo na školení. V případě zrušení školení z důvodů nenaplnění kapacity Vám peníze do 14 dní zašleme zpět.