Kvartální víkend probíhá pravidelně každé 3 měsíce v daném roce a v průběhu letních prázdnin se pořádá týdenní pobyt, který je mnohem intenzivnější. Pobyt tohoto semináře vždy probíhá v krásné přírodě a v prostředí chalupy, kde je ze strany organizátorů zajištěna vegetariánská strava, dle chutných a vyzkoušených receptů. Na tomto aktivně relaxačním pobytu se různými metodami věnujeme osobnímu rozvoji. Je určen pro všechny, kteří chtějí znát smysl svého života, chtějí se posouvat, osobně růst a naučit se vidět životní situace z jiného úhlu pohledu. Můžete se na těchto seminářích posunout směrem, který je aktuálně pro Vás vhodný, naučit se správně rozhodovat, najít směr a smysl svého života, naučit se nové techniky, které pomohou v rozvoji osobnosti, vyřešit si svoje vnitřní otázky, rozpory, problémy a zlepšit si zdravotní stav. Tento seminář je veden aktivní formou, náplní nebude jen relaxace a meditace, ale je také plný pohybu, akce, cvičení a proaktivních metod, které Vám pomohou pochopit sebe samotné a v mnohém Vám zodpoví i na Vaše otázky.

Víkendový seminář není NIKDY STEJNÝ! Každý seminář je jiný a odlišný, dle období, ve kterém se seminář pořádá, protože každý rok a měsíc v roce od nás vyžaduje jinou aktivitu, jiná uvědomění i jiné činnosti. Na každém semináři si povídáme o tom, jaké orgány v našem těle na nás v daném období nejvíce působí a co od nás potřebují. Rozebíráme individuálně, co je v daném měsíci pro nás samotné důležité řešit, jak na fyzické a psychické úrovni. Zrekapitulujeme si, čeho jsme se už měli ve svém životě zbavit nebo ukončit a zároveň zjistíme, na co bychom se měli připravit. U každého účastníka rozebereme jeho osobní roční vibraci a zjistíme, co se v daném období od účastníka vyžaduje.

Pobyt je určen pro ženy a muže všech věkových kategorií. Není potřeba mít přílišnou fyzickou kondici. Ovšem vyžaduje se od všech účastníků tohoto kurzu pozitivní přístup k životu a ochota pracovat na sobě samém. Na kurzu pracujeme skupinově, ale i individuálně.
Vždy je součástí kurzu je i ozdravný OM Healing a další krásná překvapení…

Místo konání: Liberk – Rampuše 22, 516 01 Liberk, Královéhradecký kraj

Cena: 3.350,-

Termín konání: 11.1. – 13.1.2019. Začátek 11.1. 2019 od 17:30, konec v neděli v odpoledních hodinách.

Strava: zajištěná v místě pobytu, bude se vařit dle osobně navrženého jídelníčku zdravé stravy. Strava je vegetariánská a pro všechny účastníky, kteří chtějí dosáhnout hlubšího a intenzivnějšího výsledku na kurzu, doporučujeme již 3 dny před kurzem nejíst maso a sladké.

S sebou budete potřebovat: teplé oblečení, pláštěnku, oblečení do přírody, spací pytel, karimatku, hygienické potřeby, repelent, psací potřeby, pastelky, peníze pokud budete chtít absolvovat léčebné kůry nebo si koupit přírodní produkty, které používáme k alternativnímu léčení, knihy a jiné… Nezapomeňte si přibalit dostatek dobré nálady.

Podmínkou objednání školení je vyplnit v objednávce do pole POZNÁMKA příslušné otázky nebo je zaslat na e-mail: 

Informace o zdravotním stavu, případně léky které užíváte.
Informace o případných blocích a fobiích.
Datum a čas narození.
Místo narození.

Eva Šumberová

Informace o školiteli

Již v mládí jsem začala hledat odpověi na otázky: „proč jsou lidé ve svém životě většinou nespokojeni a nenaplněni radostí ze života, proč se lidem stávají nepříjemné situace a navíc se i opakují? Začala jsem proto studovat různé knihy, navštěvovat mnoho kurzů (secreat, reiki, ajurvédu, numerologii, astrologii, masáže, umění výkladu karet, fytoterapii ajn.) a rozhodla jsem se cestovat do exotiky za učiteli, šamany v Peru, Bali, Srí Lance, abych našla odpovědi na mé otázky.

Mnoho jsem si za svůj život uvědomila, neustále si uvědomuji a posouvám a díky mým společnostem Sshanti a Sshanti Heal, mohu tyto věci předávat dál formou konzultací a školení. Život je cesta a je jen na nás, jaká bude a jak jsme schopni si ji dovolit užít.

Objednávkový formulář

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami (Všeobecné obchodní podmínky)

Po odeslání objednávkového formuláře objednávku zpracujeme a zašleme Vám k uhrazení fakturu na vybrané školení. Fakturu doporučujeme uhradit co nejdříve, protože jen tak budete mít rezervované své místo na školení. V případě zrušení školení z důvodů nenaplnění kapacity Vám peníze do 14 dní zašleme zpět.